Czas czytania: < 1 minuta

Wreszcie konkretnie zabrałem się za stronę wlatcy-moch.org. Uzupełniam kody wszystkich 100 odcinków serialu,  zmieniam trochę oskryptowanie no i co najważniejsze zabrałem się za konkretną optymalizację oraz zleciłem layout nowemu grafikowi (mam nadzieje że trafi w mój gust).  Cel – numer jeden na frazę włatcy móch i rzesza zadowolonych użytkowników.

Zawsze ten serwis traktowałem tak jakoś po macoszemu. Jest bo jest,  coś tam zarabia na adsense ale specjalnie się do tego nie przykładałem.  Jednak ostatnio coś mi popowiedziało żebym sprawdził jak wujek google traktuje tą witrynę. A tu zaskoczenie:

fraza: włatcy móch 6 pozycja za milanosem, ciotką wikipedią, oficjalnym sitem i czesiulkiem

no obłęd


fraza: włatcy móch odcinki 3 pozycja !! Czyli jest podium za milanosem i czesiulkiem

nieźle się zdziwiłem gdyż zdobywam linki raczej nieczęsto w starodawny jak na SEO sposób. To był bodziec do tego żeby zabrać się do roboty.

Efekty będzie można oglądać już 01.06.2010

michal
Jestem wielkim fanem technologii,jak to moja babcia mnie zawsze nazywała "informatykiem". Moimi największymi pasjami jest wykorzystanie automatyzacji, technologii do usprawnienia procesów w e-commerce. Uwielbiam retro komputery, budowanie klastrów. Ogólnie jestem trochę dziwakiem

Artykuły autora | Strona www autora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.