Czas czytania: < 1 minuta

Jakiś miesiąc temu dostałem maila z pageglimpse: serwis idzie pod młotek, nie opłaca się go utrzymywać itp. Dla mnie to była niezbyt wesoła wiadomość szczególnie, że 6 moich katalogów przerobiłem jakieś dwa miechy temu właśnie pod te miniaturki.
Page glimpse - zamkniętyNiestety teraz musiałem wrócić do thumbshots.com które nie dość, że są niezbyt często aktualizowane, mają mniejszy rozmiar (120x90px) i do tego są dużo gorszej jakości. Oby ktoś w miarę szybko kupił serwis i wznowił jego działanie bo to dość bolesna strata dla osób które mają własne katalogi.


SPISEK. Mam swoją teorie spiskową na temat zamknięcia serwisu 🙂 Kto jest winny ? POLACY 🙂 Jako posiadacze największej części internetu (licząc spam), największej ilości katalogów, zajeżdżamy takie serwisy raz dwa. Sądzę że 3/4 odpytań dotyczących wygenerowania miniaturek pochodziło z naszego kraju.

Właśnie szukam jakieś sensownej alternatywy dla serwisu – jeżeli ktoś kojarzy jakiś fajny serwis z miniaturkami to prosiłbym wrzucić linka w komentarzach.

michal
Jestem wielkim fanem technologii,jak to moja babcia mnie zawsze nazywała "informatykiem". Moimi największymi pasjami jest wykorzystanie automatyzacji, technologii do usprawnienia procesów w e-commerce. Uwielbiam retro komputery, budowanie klastrów. Ogólnie jestem trochę dziwakiem

Artykuły autora | Strona www autora


2 odpowiedzi na “Pageglimpse zamknięty :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.